Bartek Osior na BiegamBoLubię poleca Podologic Sport!

Nie znam biegacza, który relacje ze swoimi stopami ma w stu procentach uregulowane. Otarcia, pęcherze, zrogowacenia i schodzące paznokcie to nasza codzienność. Do tego ta niezwykła woń, angażująca emocjonalnie wszystkich naszych współdomowników. Biegaczki swoje estetyczno-funkcjonalne niedoskonałości próbują przykryć lakierem do paznokci. Nam, mężczyznom pozostaje sprawne przemknięcie przez mieszkanie i umieszczenie wilgotnych skarpet na dnie kosza z praniem. Oczywiście do wszystkiego można się przyzwyczaić. Pytanie po co? Czy rzeczywiście na te wszystkie przypadłości nie ma już lekarstwa? Zdaje się, że firma Ideepharm przybiega wyciągnąć pomocną dłoń dla naszych stóp…

[…]

Nie pozostając dłużnym eleganckim biegaczom postanowiłem, sprawdzić krem-reduktor w warunkach taneczno-bankietowych. W tej samej chwili uświadomiłem sobie, że zdarzyło mi się kilka razy wrócić z wesela w przepoconych na wylot, stylowych, zamszowych mokasynach.
Po zaprzyjaźnieniu się z reduktorem ograniczenie potliwości stóp na tanecznym parkiecie oceniam na poziomie 60-70%, czyli naprawdę bardzo przyzwoicie.

Nie chodzę do kosmetyczki, nie farbuję włosów, nie kremuję twarzy na noc i nie depiluję klatki piersiowej. Uważam, że mężczyzna powinien hodować w sobie pierwiastek szorstkości. Natomiast po swoich pozytywnych doświadczeniach z kremem-reduktorem do wspólnej zabawy mam zamiar zaprosić żonę. W końcu spełnię jej marzenia o małżeńskim, relaksacyjnym masażu stóp. W takim przypadku ochronę przed nadmierną potliwością potraktujemy jako dodatek ekstra!

CZYTAJ WIĘCEJ >>