Film Instruktażowy Radical Med – mezoterapia mikroigłowa

Aktualności 26 października 2017
Laboratorium Dermokosmetyków Ideepharm stworzyło innowacyjny specjalistyczny preparat do walki z łysieniem Radical Med Mezoterapia mikroigłowa, który hamuje wypadanie włosów oraz pobudza porost nowych włosów.

 

Zabieg mikronakłuwania mezorollerem pozwala uzyskać około 500.000 mikrokanałów w przeciągu 5 minut. Według badań pozwala to zwiększyć przenikanie substancji aktywnych nawet o 100.000 razy w porównaniu z aplikacją bezpośrednio na skórę. Igły nakłuwają naskórek aż do skóry właściwej tworząc mikrokanały, co zwiększa wnikanie substancji aktywnych w głąb skóry.
Dzięki takiej aplikacji, jednocześnie łatwej i bezpiecznej, można w znacznym stopniu poprawić odżywienie włosów, zatrzymać ich wypadanie oraz spowodować odrost utraconych włosów, w szybkim czasie.

 

Preparat jest rekomendowany przez Panią Edytę Pawluś, która na co dzień prowadzi Klinikę Centrum Zdrowego Włosa i z zawodu jest trychologiem kosmetycznym oraz kosmetologiem. Materiał filmowy został przygotowany aby przybliżyć zalety stosowania zabiegu Mezoterapii Mikroigłowej Radical Med, jak również poprowadzić przez wszystkie jego etapy.

 

 

Film do obejrzenia tutaj: