Misja

Misja Instytutu Dermokosmetyków Ideepharm Sp. z o.o. koncentruje się wokół wartości „idea zdrowej pielęgnacji”. Pragniemy, by produkowane przez Ideepharm dermokosmetyki odpowiadały na wszystkie potrzeby Państwa skóry, były nieodłącznym elementem codziennej pielęgnacji i sprawiały, że dbanie o siebie będzie przyjemnym rytuałem. Instytut Dermokosmetyków Ideepharm czerpie swą moc zarówno z bogactwa jakie daje natura, ale także stawia na nowe technologie, innowacje i wysoce skoncentrowane składniki aktywne. Dermokosmetyki nie zawierają parabenów. Wszystkie produkty są bardzo dobrze tolerowane przez wrażliwą i alergiczną skórę.

Firma korzysta z laboratorium badawczo-rozwojowego, które prowadzi badania, monitoruje trendy rynkowe, poszukuje innowacji w kosmetykach. Wszystko po to, aby produkowane dermokosmetyki mogły sprostać największym normom jakościowym i przede wszystkim wymaganiom Klientów.

Dermokosmetyki Ideepharm sprzedawane są w najlepszych aptekach na terenie całej Polski, a także na www.sklep.ideepharm.pl