Aktualności

PLEBISCYT STYLOWY KOSMETYK – startujemy!

Aktualności 14 marca 2018

Nasze kosmetyki startują w kolejnym plebiscycie!

 

Tym razem czas na głosowanie w konkursie STYLOWY KOSMETYK, do którego serdecznie Was zachęcamy!

 

Kategoria: Kosmetyki apteczne
Nivelazione Skin Therapy Zimowy krem regenerujący do twarzy LUB Radical Med Suchy szampon przeciw wypadaniu włosów

 

Głosowanie jest niezwykle łatwe i przyjemne. Poniżej instrukcja: 

więcej

Film Instruktażowy Radical Med – mezoterapia mikroigłowa

Aktualności 26 października 2017
Laboratorium Dermokosmetyków Ideepharm stworzyło innowacyjny specjalistyczny preparat do walki z łysieniem Radical Med Mezoterapia mikroigłowa, który hamuje wypadanie włosów oraz pobudza porost nowych włosów.

 

Zabieg mikronakłuwania mezorollerem pozwala uzyskać około 500.000 mikrokanałów w przeciągu 5 minut. Według badań pozwala to zwiększyć przenikanie substancji aktywnych nawet o 100.000 razy w porównaniu z aplikacją bezpośrednio na skórę. Igły nakłuwają naskórek aż do skóry właściwej tworząc mikrokanały, co zwiększa wnikanie substancji aktywnych w głąb skóry.
Dzięki takiej aplikacji, jednocześnie łatwej i bezpiecznej, można w znacznym stopniu poprawić odżywienie włosów, zatrzymać ich wypadanie oraz spowodować odrost utraconych włosów, w szybkim czasie.

 

Preparat jest rekomendowany przez Panią Edytę Pawluś, która na co dzień prowadzi Klinikę Centrum Zdrowego Włosa i z zawodu jest trychologiem kosmetycznym oraz kosmetologiem. Materiał filmowy został przygotowany aby przybliżyć zalety stosowania zabiegu Mezoterapii Mikroigłowej Radical Med, jak również poprowadzić przez wszystkie jego etapy.

 

 

Film do obejrzenia tutaj:

 

Ogólnopolski Kongres Aptek i Sieci Aptek, Producentów Leków i Hurtowni Farmaceutycznych

Aktualności 15 lipca 2015

„Ogólnopolski Kongres Aptek i Sieci Aptek, Producentów Leków i Hurtowni Farmaceutycznych 2015”, odbył się 11-12.06.2015 w Warszawie w Hotelu Airport Okęcie. Mottem przewodnim spotkania było zjednoczenie branży oraz wymiana doświadczeń w zakresie współpracy na linii Producent – Hurtownia – Apteki. Tematyka obejęła zarówno marketing i sprzedaż, prawo i optymalizacje, logistykę i dystrybucje, technologie i innowacje. Instytut Dermokosmetyków Ideepharm wsparł wydarzenie przekazując wszystkim Gościom zestawy dermokosmetyków z serii Radical Med, Dermacos oraz Podologic Med.